Ga naar inhoud

Knipperlicht module of in te leren (3 x knipperen bij 1 tik)


nickvankerkoerle

Aanbevolen berichten

Geplaatst:
Knipperlicht module of in te leren (3 x knipperen bij 1 tik)

Zaterdag ga ik mijn Z4 QP ophalen.

Het is nu zo dat als ik het knipperlicht 1 x aantik dat het knipperlicht ook 1 x knippert.

 

Nu wil ik het graag zo hebben dat als ik 1 x de knipperlichthendel aantik dat het des betreffende knipperlicht 3 x knippert.

Nu weet ik dat hier modules van zijn. MAAAAR als het goed is zou het vanaf een bepaald bouwjaar ook in te leren zijn.

Kan iemand mij vertellen vanaf wanneer dat in te leren zou moeten zijn?

 

Als het niet in te leren is zal ik toch een module moeten aanschaffen. Maar dat zou zonde zijn als het eventueel gewoon in te leren is.

Heb al een beetje op het forum rond gekeken maar kreeg het zo 1 2 3 niet gevonden :blush:

  • Reacties 7
  • Aangemaakt
  • Laatste reactie

Beste reacties in dit topic

Populaire dagen

Beste reacties in dit topic

Geplaatst:

Zal toch wel in te leren zijn? 1xknipperen is ook een optie die ik niet begrijp. Mijn E89 stond daar ook op, maar via de boordcomputer kon ik dat zelf wijzigen naar 3xknipperen.

Geplaatst:

Mijn Z4 uit 2003 kan dit niet. Je hebt volgens mij een aparte module nodig hiervoor.

  • Administrator
Geplaatst:

Voor E85/86s geldt: vanaf modeljaren 2006-2008 kun je dit programmeren. Niet via het menu via het display in de auto (zoals kan bij latere modellen als de E89 en de E9X), maar via speciale randapparatuur (Carly, BMW software, etc.). 

 

Voor de VFL modellen kun je het niet simpelweg programmeren, maar kun je wel een speciale module kopen, zoals de lichtmodule van Xcarstyle. (niet te verwarren met de dakmodule van hetzelfde merk). Kun je allerlei verlichtingsopties mee instellen (DRL, coming home, etc.). Mooi spul.

Geplaatst: (aangepast)

Kun je idd programmeren vanaf de FL modelen, zie uit de NCSexpert lijst:

 

INDICATORS

CYCL_TI_BLK   GM5      einmal-1 . zweimal-2 . dreimal-3.       One touch indicators, lane change (Facelift model)          NCSexpert

aangepast door CorvH
Geplaatst:

Dit weekend heb ik met Carly deze 3 keer klikken-feature aangezet in mijn Z4. Bij m'n F31 kun je met Carly heel veel coderen, bij de E85 zijn die opties wat minder maar dit was wel een geinige. Als je een keer in Twente bent, mag je best langskomen om een poging te wagen met jouw auto.

Geplaatst:

@Boris Dat is tof van je!
Toevallig vanmiddag Ruud gebeld voor een setje M veren gezien ik de eibach veren toch te laag vind.
Had gisteren al bijna prijs bij een stoepje :default_sCo_unsure:

 

Had de vraag ook aan Ruud gesteld en die zei dat hij dat ook voor me kon instellen als ik de veren liet vervangen.

Dus zaterdag 2 november is het als het goed is geregeld :default_punk:

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.