Ga naar inhoud

Airbaglampje brandt


Boris

Aanbevolen berichten

Geplaatst:
Airbaglampje brandt

Sinds vanochtend brandt het airbaglampje van mijn E85. Ik heb al een OBD2-scanner besteld om morgen even de codes te kunnen uitlezen. Heb ook al wat gezocht op mogelijke oorzaken, maar is er een afvinklijstje wat bij een brandend lampje afgewerkt zou kunnen worden? Mogelijk maar eens beginnen met het schoonmaken van de connectors van de sensor onder de bijrijdersstoel?

  • Reacties 6
  • Aangemaakt
  • Laatste reactie

Beste reacties in dit topic

Populaire dagen

Beste reacties in dit topic

Geplaatst:

Vaak de sensor in de bijrijdersstoel die registreert of er iemand opzit, die kan men door lussen zodat hij altijd op scherp staat.

Nieuwe sensor mat inbouwen wordt je niet blij van qua prijs.

 

Geplaatst:

Schoonmaken van stekkers (stoelsensoren, gordelspanners) kan sowieso geen kwaad.

Hopelijk vertelt je uitleesapparaat je meer over waar ‘t misgaat!

Geplaatst:
 

Foutcode is 93A8 driver's airbag stage 1. Nu is het stuur er uit geweest (en de accu los) toen het opnieuw bekleed is. Goede kans dat dat het is/was. Code gewist, lampje is uit, nu maar eens in de gaten houden.

Wel leuk, zon'n scanner tijdens het rijden (olietemperatuur, olieniveau etc etc).

Geplaatst:

Ah je geeft zelf de oplossing al aan, stuur is los geweest, dan moet altijd idd de code gewist worden.

heb zelf ook een OBD2 tool idd handig om storingen te lezen en te resetten.

  • Administrator
Geplaatst:

Mooi dat het opgelost is! Welke scanner heb je gekocht?

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.