Ga naar inhoud

motorkap gasveren vervangen?


Jan150

Aanbevolen berichten

Geplaatst:
motorkap gasveren vervangen?

Is het ergens bekend dat de gasveren van de motorkap Z4 E89 een beperkte houdbaarheid hebben? 
Ik heb van de dealer te horen gekregen dat deze om de 3 jaar vervangen zouden moeten worden.
Wie kan hierop een antwoord geven?

 

  • Reacties 3
  • Aangemaakt
  • Laatste reactie

Beste reacties in dit topic

Populaire dagen

Beste reacties in dit topic

  • Administrator
Geplaatst:

Zijn die gasveren geen onderdeel van het Pedestrian Protection System? Dat wil zeggen het systeem waardoor de motorkap wat omhoog moet komen bij een frontale aanrijding met een voetganger? In dat geval zou je je kunnen voorstellen dat ze een beperkte houdbaarheid hebben. Ik dacht alleen wel eens gelezen te hebebn (kan het nu niet terug vinden) dat dit 5 jaar is.

 

Mensen die hun E89 ook bij de dealer laten onderhouden kunnen je vast vertellen of deze gasveren bij hen al wel eens zijn vervangen en bij welke leeftijd.

 

Groet!

  • Administrator
Geplaatst:

Ik kreeg deze opmerking ook afgelopen jaar bij de dealer. Met het zelfde verhaal. Heb ze nog niet laten vervangen.

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.