Ga naar inhoud

Lekkage injector gallerij M52?


DutchSpace

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Ik zag laatst bij een reguliere kleine check onder de afdekkap door dat het nogal vochtig was langs de voorste buis van het inlaatspruitstuk van mijn Z3 QP.

b9zr.jpg

93y6.jpg

Dat moet wel peut zijn en zo ruikt het ook. Nou kan ik helaas pas op 8 april terecht bij roodkapje.

Ik zag dat GSUSIVO een post had over het vervangen van de rubbers en dat zal Ruud ook wel gaan doen waarschijnlijk (ik heb in ieder geval geen foutmeldingen dat injectoren zelf raar doen).

Kan ik nog wel die tussentijd mee rijden zoals het er uit ziet hierboven of is dit echt een STOP teken?

Voor jullie geduld en omdat het gaaf is: hier een mooi med-res panorama van ons laatste Zonnepaneel: EarthCare:

fcxr.jpg

Geplaatst:

Als het een benzinelek is dan zou ik stoppen met rijden en het eerst oplossen.

De kans bestaat idd dat het langs de injector lekt (vermoedelijk aan de druk kant). Of je injectorrail is zelf lek of het ontluchtingsventiel aan de voorkant lekt (maar het rubberringetje van de injector is denk ik de grootste kans).

En het lek kan natuurlijk alleen maar groter worden. (er staat wel 3 bar oid benzinedruk op)

Het enige wat kan gebeuren is dat je auto in de fik vliegt.

Een ritje delft reeuwwijk zou ik wel aandurven (wellicht met wat water of een blusser op pad gaan), maar voor dagelijk/regelmatig vervoer zou ik toch even stoppen.

Geplaatst:

thanks Guido, beetje een no-brainer inderdaad, maar misschien dat iemand er nog iets aan heeft als headsup.

Voorlopig staat Rakkertje braaf te wachten op 8 april :-)

Geplaatst:

Nu sterkte er maar mee, ben wel benieuwd na de afloop ?

  • 1 maand later...
Geplaatst:

Wat was het nou? de (bovenste) O ringetjes van de injectoren?

Geplaatst:

Voorste had poreuze behuizing denk ik; geen ringetjes probleem. Benzine liep ook niet aan bovenkant langs, maar alleen van het midden omlaag.

Heb er in eerste instantie maar 1 vervangen: klusje van niks (ook als je heel langzaam en voorzichtig bent) dus als een andere gaat, dan heb ik nog 5 werkende liggen van Pim ;-)

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.