Ga naar inhoud

Carly foutcode 00004A Consumer shutdown 1: short-circuit to ground / WI2 line short-circuit to U-batt or wiper relay 2


Sjaakstam

Aanbevolen berichten

Geplaatst: (aangepast)

Carly foutcode 00004A Consumer shutdown 1: short-circuit to ground / WI2 line short-circuit to U-batt or wiper relay 2

Zojuist een Carly obd2 scanner aangeschaft en daar de z4 (2.5 uit 2003) mee uitgelezen. Krijg een very bad status op central chassis electronics met bovenstaande code. Gelukkig was dat de enige foutcode. Wie weet wat er aan de hand is? Ik zou denken een kapot ruitenwisser relais?

aangepast door Sjaakstam
  • 2 maanden later...
  • Reacties 1
  • Aangemaakt
  • Laatste reactie

Beste reacties in dit topic

Populaire dagen

Beste reacties in dit topic

Geplaatst: (aangepast)

Heb je 'm gecleard en komt ie terug?

 

Het is niet ongebruikelijk dat er enkele errors zijn opgeslagen m.b.t. undervoltage, foute messages op de bus etc.

 

Dat kan te maken hebben met een lege accu, een connector die een keer los is geweest of een EMC storing.

 

Ik zou hem noteren, clearen, en na een volgende rit kijken of ie terugkomt. Zo niet, niet druk om maken. Er is gewoon af en toe een spookmelding of glitch.

aangepast door timewa

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.