Ga naar inhoud

3.0 uitlaat (PFL M54) op 2.5 (PFL M54)


Gast darudevampire

Aanbevolen berichten

Gast darudevampire
Geplaatst: (aangepast)

:rolleyes:

aangepast door darudevampire
Gast darudevampire
Geplaatst: (aangepast)

:rolleyes:

aangepast door darudevampire
Geplaatst:

Maart wat is de meerwaarde van een 3.0 einddemper ? Qua looks zijn ze identiek...

Geplaatst:

De einddemper van de 3.0i en de 2.5i (beide M54) zijn volkomen identiek en derhalve zijn ze uitwisselbaar voor third-party einddempers voor de 3.0i.

Succes met je ombouw.

  • Like 1
Gast darudevampire
Geplaatst: (aangepast)

:rolleyes:

aangepast door darudevampire
Geplaatst: (aangepast)

Ze hebben een ander onderdeelnummer, dus ze zijn wellicht niet helemaal identiek (in de etk staan losse einddempers, en die verschillen tussen 2.5i en 3.0i). Maar de buisdiameter is hetzelfde (iig het gedeelte voor de verstevigingsplaat, want die gebruiken dezelfde koppelmof), dus denk ik dat het gewoon 1:1 over te zetten is.

aangepast door GuidoK
Geplaatst:

In 'mijn' ETK (http://de.bmwfans.info) hebben ze wel hetzelfde onderdeelnummer 18 10 7 505 644. Vandaar mijn eerdere post dat ze volstrekt uitwisselbaar zijn met third-party dempers.

Geplaatst: (aangepast)

Als ik dat nummer wat jij geeft opzoek kom ik uit bij een z3 onderdeel? :blink:

Zowel de automaat einddemper als de handbak einddemper hebben voor de 3.0i een ander onderdeelnummer dan voor de 2.5i, maar ik denk dat ze wel op elkaars buizen aansluiten, want de middendempers zijn wel hetzelfde. Het kan wellicht zo zijn dat de 2,5i vanaf de ruitvormige verstevigingsplaat naar de einddemper een dunnere buis heeft (en daar slijp je de einddemper meestal af), maar dat weet ik niet zeker.

Voor de duidelijkheid:

2.5i einddempers:

http://bmwfans.info/parts-catalog/E85/Europe/Z4_2.5i-M54/2004/browse/exhaust_system/exhaust_system_rear/

3.0i einddempers:

http://bmwfans.info/parts-catalog/E85/Europe/Z4_3.0i-M54/L-N/apr2004/browse/exhaust_system/exhaust_system_rear/

aangepast door GuidoK
Geplaatst:

Oh nee hè, ik dacht toch echt dat het om een Z3 ging :muur:. Binnenkort maar weer eens naar de brillenboer <_<.

Excuses voor de gestichte verwarring.

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.