Ga naar inhoud

Centrale vergrendeling


Maurits

Aanbevolen berichten

  • Administrator
Geplaatst:

Vrijdag deed de vergrendeling / ontgrendeling van de deuren en kofferbak het opeens niet helemaal lekker meer. Toen ik instapte was er nog niks aan de hand, toen ik een stuk gereden had en uitstapte werkte de knopjes nog maar 1 op de tien keer (tien keer drukken = grofweg 1 keer succes bij vergrendelen / ontgrendelen / kofferbak).

Mijn eerste gedachte was het zal wel iets met de batterij in de sleutel zijn. Andere sleutel erbij gepakt en die doet het precies hetzelfde.

Iemand enig idee waar te beginnen? Kan ik bijvoorbeeld de sleutels doormeten zonder ze open te hoeven maken?

De sensor in de auto zit in de spiegel toch? Ik vraag dat omdat ik uit dit plaatje niet echt veel wijzer wordt ...

184.png

Dus: iemand andere tips dan de voorruit eens goed schoonmaken? :thumbup:

  • Reacties 2
  • Aangemaakt
  • Laatste reactie

Beste reacties in dit topic

Populaire dagen

Beste reacties in dit topic

  • Administrator
Geplaatst:

Misschien simpel gedacht maar is het proberen waard.

Is misschien een storing ff de massa los kan helpen.

Heb het een keer gehad met het piepsignaal voor als je de sleutel in het contact laat

zitten was niet uit te krijgen dus massa losgemaakt, probleem verholpen :thumbup:

  • Administrator
Geplaatst:

Nou het gekke was: ik heb hem vrijdag weggezet, zondag einde dag weer gebruikt en hij deed het meteen weer probleemloos ... :thumbup: Waarschijnlijk inderdaad even een stroing, of misschien vrijdag net geparkeerd op een plek waar het signaal tussen sleutel en ontvanger verstoord werd ... :newblush:

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.