Ga naar inhoud

Nieuw Race Monster


Gast floor

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Vandaag in het Dagblad van het Noorden

IMG.jpg

Het verhaal gaat nog een pagina verder, maar dat zet ik er nog wel op. :rolleyes:

  • Reacties 6
  • Aangemaakt
  • Laatste reactie

Beste reacties in dit topic

Geplaatst:

Nou.. net aan te lezen zo..

Grappig dat ze 't de looks van een 325i noemen terwijl 't inderdaad meer weg heeft van een Z4..

Gaaf project trouwens!!

Geplaatst:

Nee, ze zeggen in het plaatje althans dat de ontwikkeling losjes op de 325i is gebaseerd, en daarin hebben ze wel gelijk:

De motor en bak (en waarschijnlijk dif, fusee's, assen etc) komen van een e36 325i (en op hun site staat dat je er ook m3 spul in kan bouwen).

De plastic kap is het enige wat op een z4 gemodelleerd is. Voor de rest heeft het niets met een z4 te maken (eerder met de z3 :rolleyes:)

Ik ben benieuwd wat er in de rest van het stuk staat.

Voor 30 mille (ex btw/bpm) vallen de prijzen mee, maar toch heb je in die klasse ook concurrentie: voor dat geld kan je ook een hele knappe lotus super7 kloon krijgen.

Geplaatst:
Nee, ze zeggen in het plaatje althans dat de ontwikkeling losjes op de 325i is gebaseerd, en daarin hebben ze wel gelijk:

Ja.. dat had ik wel gelezen. En vervolgen hadden ze het een paar regels later over het uiterlijk.

Dacht ik... hmm.. Blijkbaar is de tekst intussen miraculeus veranderd, want ik nu kan ik het ineens niet meer terug vinden... :huh::wub:

En ook ik ben nog altijd wel benieuwd naar de rest van het stuk,.. dus bij deze is ie ook nog ff 'gebumpt'...

  • 2 weken later...
Geplaatst:


heb met mijn e30 racer tussen deze dingen gereden tijdens meerdere dagen van de bmw driversclub, lijken moelijk te rijden maar als mensen er een beetje mee om kunnen gaan gaan ze goed hard. Leuk apparaat met makkelijke techniek, ben wel benieuwd naar de versie met m3 motor..

nog een leuk fototje van mn e30 met op de achtergrond driftende silouttes dsc2687wq.jpg

Gast Z3-Widebody
Geplaatst:
Het verhaal gaat nog een pagina verder, maar dat zet ik er nog wel op. :wave:

Is inmiddels 12dagen geleden.. :oops:

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.