Ga naar inhoud

ff wat totaal anders


The Shrike

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Waarom lopen alle smilies/animated gifs eigenlijk synchroon? Zijn ze allen slecht images/hyperlinks van 1 en dezelfde animated gif of zit er iets anders achter om ze te synchroniseren??

Eigenlijk kan het alleen maar de eerste suggestie zijn volgens mij, maar ik vraag me dan weer af of de symbolen in de tekst message zoals :> dan eigenlijk commands zijn, want anders snap ik dat weer niet.

Enlighten me please (vertaling: kan iemand het lichie ff aan doen)

  • Reacties 4
  • Aangemaakt
  • Laatste reactie

Beste reacties in dit topic

Populaire dagen

Beste reacties in dit topic

Geplaatst:

Sorry, mijn zaklamp doet het ook niet. Is nog wel een Maclite :schater:

Maarre, goede vraag. Onze ICT-boys hebben vast wel een helder antwoord. ;)

Geplaatst:

De plaatjes zijn inderdaad allemaal een verwijzing naar 1 link, vandaar. Om een string om te zetten naar een gif zal het board een if statement gebruiken en dit hernoemen.

In leken taal:

ALS TEKST = DIT

DAN (DIT = DAT)

anders gezegd:

if(String = DIT)

{DIT = PlaatjeVanDeSmiley.gif}

Geplaatst:

animated gifs zijn een aantal beeldjes in een bestand. in een editor kan je de tijd tussen de beeldjes instellen. als je ze dus niet synchroom wil laten lopen zul je dus meerdere versies moeten hebben. of je moet m.b.v. javascript een aantal losse gifs of jpg's animeren, dan is het wel mogelijk maar dat word zelden toegepast. jpg bijvoorbeeld kan geen transparatie bevatten dus zit je altijd met een ongelijke achtergrond waarop ie staat. maar bij sommige gif's hier is met dat vergeten in te stellen zoals hieronder.

:battery:

Geplaatst:

ok bedankt. Ik heb 7 jaar geleden wel eens animated gifs gebouwd en een website met xml, java en nog wat talen in elkaar gepleurd, maar sindsdien nooit meer. Dus ik wilde enkel ff weten of er wat anders achter zat om ze te synchronizen.

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.