Ga naar inhoud

Boordcomputer


lekkie1977

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Kom ik er toch van de week achter dat mijn klokje ook een boordcomputer is toen ik per ongeluk mijn richtingaanwijzer indrukte. Alle optie kan ik wel begrijpen alleen staat er ook een km met een pijltje naar rechts bij. Deze stand kan ik niet resetten of zo. Iemand enig idee wat dit aangeeft? De andere standen zoals liter per km, gemiddelde snelheid zijn wel te resetten naar 0 en begrijp ik nog wel. Maar de ene optie dus niet. Iemand een idee? (Vast wel!)

  • Reacties 5
  • Aangemaakt
  • Laatste reactie

Beste reacties in dit topic

Beste reacties in dit topic

Geplaatst:

Gefeliciteerd! Mooie optie.

Sla de handleiding open op pagina 176, "Alles van A tot Z". Kijk onder de "B" van (je raadt het al) "Boordcomputer" en daar staat een verwijzing naar bladzijde 66. Dat ding heeft zoveel opties dat je wel tot bladzijde 68 door moet bladeren voor de beschrijving van de door jou gezochte functie!

Spoiler: er staat bij: "Als de auto schuin is geparkeerd kan de ... niet nauwkeurig worden aangegeven. De functie wordt tijdens het rijden gecorrigeerd."

Geplaatst:

Misschien een rechtstreeks antwoord?

Deze optie geeft aan hoeveel kilometer je nog op de inhoud van je tank kunt rijden. Dit wordt berekend op basis van je gemiddeld verbruik en de liters in je tank. Als je de tank vult, wordt dit herberekend en tijdens het rijden ook, weer op basis van je gemiddeld verbruik. Dus is deze informatie niet te resetten.

Geplaatst:

Gewoon bij de dealer. Ze worden on-demand gedrukt.

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.