Ga naar inhoud

Rubber raam portier scheurtje


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

In het rubber aan de bestuurderskant van mijn z3 1.9S uit 2002 zit bovenaan een scheurtje. Het is het rubber van het portier waar het raam in omhoog en omlaag gaat. In de link onderaan een foto van de slijtage. Door het scheurtje komt er soms water naar binnen als het hard regent. Hoe heet zo'n rubber precies? Weet iemand waar ik deze rubbers evt. kan kopen en wat ze kosten? Zijn ze zelf te vervangen of moet ik er voor naar een garage (ter info: ik ben niet handig :))

https://www.dropbox.com/s/46nvvy62vo4pfso/Foto%2023-07-14%2022%2042%2002.jpg

Alvast bedankt!!

  • Reacties 3
  • Aangemaakt
  • Laatste reactie

Beste reacties in dit topic

Geplaatst:

Wat je nodig hebt is art.nr. 51328410167 (links) of 51328410168 (rechts) Kosten ongeveer € 35,00 per stuk.

Of je dit zelf kan vervangen weet ik niet. Ben ook niet zo handig. Vraag de dealer eens of Ruud (Roodkapje): http://avvr.nl/

Ben wel benieuwd of iemand op dit forum weet hoe je dit moet vervangen. Een vriend van mij met ook een Z3 heeft met dit rubber ook problemen. Als hij het raam omhoog doet, moet hij het rubber tegenhouden anders trekt het raam het rubber er kompleet uit. M.a.w. het rubber zit los. Wie weet de oplossing? Of wordt het toch Ruud?

Geplaatst:

Geen dank. Mocht dit bij jouw Z3 vervangen worden is het mogelijk interessant (zeker voor mij; mag ook via een PB'tje) even op dit forum te laten weten hoe dit is opgelost. Alvast bedankt.

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.