Ga naar inhoud

styling 40 velgen passend onder een 1.9 widebody 2002?


raoul

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Even een vraag aan jullie zoals de topic titel al luidt? Past dit? Probeerde al met snelzoek hier op het forum te zoeken maar helaas zonder resultaten.

Mijn oom heeft namelijk zeer veel interesse voor mijn velgen.. krijgt hij natuurlijk niet :sHa_biggrin: maar we zijn wel samen op zoek naar de z3 m velgen, voor zijn z3 die hij heel toevallig in dezelfde week had aangeschaft wanneer ik de mijne had gekocht. De voorste velgen gaan wel passen denk ik.. maar de achterste velgen hebben een ET van 8!

Weten jullie het antwoord?

Bedankt, Raoul

  • Reacties 7
  • Aangemaakt
  • Laatste reactie

Beste reacties in dit topic

Populaire dagen

Beste reacties in dit topic

Populaire dagen

Geplaatst:

Hoi Raoul,

ik weet dat ons member DutchSpace onder zijn 2.8 QP M velgen heeft gezet, ik denk dat hij je wel kan uitleggen hoe en wat. Ik weet wel dat de achteras van onze M's smaller zijn dan de andere om de velgen passend te krijgen.

gr

Geplaatst: (aangepast)

Hoi Raoul,

ik weet dat ons member DutchSpace onder zijn 2.8 QP M velgen heeft gezet, ik denk dat hij je wel kan uitleggen hoe en wat. Ik weet wel dat de achteras van onze M's smaller zijn dan de andere om de velgen passend te krijgen.

gr

Pampus, bedant voor je snelle :m: reactie! :lol:

Ik wist idd dat de achterassen van een M wat smaller is. Ik zal dutchspace even benaderen met deze vraag.

gr, Raoul

aangepast door raoul
Geplaatst:

Nou, ik wist toevallig dat het al eens besproken was, dus dat maakt een en ander makkelijker. :cool2:

Geplaatst:

Ola, heb de PM gelezen; ik heb hem zo gekocht, maar wat ik weet is dat de wielkasten van binnen zijn gerold. Het randje is dus aan de binnenkant omhoog geduwd. Als je dat niet doet, zal het vrijwel zeker aanlopen. Mijn QP was ook verlaagd en dat kan net, maar ik heb zsm de originele veren erop laten zetten.

Wat waren je zoektermen? Dan zetten we die als steekwoorden in dit topic :-)

Is namelijk inderdaad wel al eens besproken en toen heb ik dit ook beantwoord ;-)

Gr. DutchSpace

Geplaatst:

Dank voor je reactie DutchSpace. Mijn zoekterm was vanochtend, dacht ik.. styling 40 en widebody.

Gr, Raoul

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.