Ga naar inhoud

Personeel BMW dealer


jdebest

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Ik miste een afdekplaatje naast de achteruitverwarming tussen de stoelen. Bij de BMW dealer geweest om het plaatje te bestellen. Medewerkers wisten niet welk plaatje het was en zouden mij terugbellen. 5 (!) dagen later werd ik gebeld dat ze het afdek plaatje hadden. Ik er naar toe, bleek het plaatje te breed en dus niet de juiste. de betreffende medewerker kreeg toen een giga slimme ingeving en dacht even op de achterkant van het reeds aanwezige plaatje te kijken naar het bestelnummer. Hij drukte het goede plaatje eruit en liet em vervolgens in het gat vallen tussen de stoelen...weg plaatje, nu heb ik twee open gaten in mijn middenconsole!! Monteur erbij..kan er dus niet meer bij. Moet nu terugkomen, middenconsole moet los om het plaatje eruit te krijgen !! ^_^ B)

  • Reacties 4
  • Aangemaakt
  • Laatste reactie

Beste reacties in dit topic

Populaire dagen

Beste reacties in dit topic

Geplaatst:
Ik miste een afdekplaatje naast de achteruitverwarming tussen de stoelen. Bij de BMW dealer geweest om het plaatje te bestellen. Medewerkers wisten niet welk plaatje het was en zouden mij terugbellen. 5 (!) dagen later werd ik gebeld dat ze het afdek plaatje hadden. Ik er naar toe, bleek het plaatje te breed en dus niet de juiste. de betreffende medewerker kreeg toen een giga slimme ingeving en dacht even op de achterkant van het reeds aanwezige plaatje te kijken naar het bestelnummer. Hij drukte het goede plaatje eruit en liet em vervolgens in het gat vallen tussen de stoelen...weg plaatje, nu heb ik twee open gaten in mijn middenconsole!! Monteur erbij..kan er dus niet meer bij. Moet nu terugkomen, middenconsole moet los om het plaatje eruit te krijgen !! ^_^ :D

De doodstraf zou nog te zacht zijn voor dit soort vergrijpenen. B)

Geplaatst:

Ach, fouten maken is menselijk :D Zo heb ik zelf ook een schroefje in dat zelfde gat laten vallen, en gellof me, die vind je niet meer terug zonder alles los te halen B) Ik ben dan zo lui om maar een nieuw schroefje erin te draaien. ^_^

Geplaatst:

Het spijt me voor je, maar ik moest wel even smakelijk lachen. Aangezien ik regelmatig in PCs zit te sleutelen komt me dit wel bekend voor: vallende onderdelen zoeken meteen het lastigste hoekje op, en blijven daar lekker klem zitten. Zucht..

Maar als ik naar de dealer ga zorg ik altijd dat ik een print van de ETK bij me heb met het exacte nummer erop. Het enige wat ze daar heel snel kunnen is een dikke rekening schrijven...

Geplaatst:

In mijn pogingen de achterruitverwarming aan de gang te krijgen is me ook al zo'n plaatje erin gevallen, je moet die dingen klemmen en als je te hard drukt schieten ze door naarbinnen, ;) vind eerder de uitvinder van dit systeem een knurft :D

Was nog lastig het juiste plaatje te krijgen, moeilijk te zien in de ETK. Hadden eerst ook een te breed plaatje besteld.

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.