Ga naar inhoud

hinderlijke piep bij hogere snelheid


bmwernerj

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

:thumbup: Hallo Z3'ers,

Ik ben in het gelukkige bezit van een mauritiusblauwe Z3 2.8 uit 1998. het is een in 2004 uit Duitsland geimporteerde auto met een kleine boardcomputer/klokje (BC). Nu klinkt vanaf 130 km/u ergens uit het dashboard aan passagierszijde een hinderlijke piep die af en toe lang aanhoudt en dan boven de 145 km/u pas weer ophoudt. Omdat mijn 130 km/u op de klok = 125 echte km'ers, een ideale kruissnelheid is hoor ik dus vaak dat irritante geluid.

Volgens de BMW garage moet het in de BC uit te schakelen zijn, maar zij weten alleen niet hoe. Laatst heb ik wel de radio verwijdert om enkele dashboardlampjes in de verwarmingschakelaars te kunnen verangen. In de radio zelf zit volgens mij geen snelheidsverklikker en de TomTom is ook niet de boosdoener, omdat het ook piept als die er niet in zit. Maar daarvoor maakte die ook al dat rare geluid.

Op jullie forum zie ik ook geen oplossing voorbijkomen. wie heplt mij om van dit vreselijke irritante geluid af te komen?

met blauwwitte groet (B.M.)Wernerj.

Hallo forumvolgers,

Nee het is geen bumperklever en hij doet het ongeacht de buitentemperatuur ook op een gewone zomerdag bij 20 graden. Ik hoop dat jullie meer kun vertellen over de boardcomputer instellingen. Maar in ieder geval alvast bedankt voor het meedenken.

  • Reacties 2
  • Aangemaakt
  • Laatste reactie

Beste reacties in dit topic

Populaire dagen

Beste reacties in dit topic

Geplaatst:
:muur: Hallo Z3'ers,

Volgens de BMW garage moet het in de BC uit te schakelen zijn, maar zij weten alleen niet hoe.

Volgens het ownsermanual (zie link blz 69) is er alleen een waarschuwing die de boardcomputer geeft mbt buitentemperatuur.

If the outside temperature drops to approx. +37.5 F (+3,6 C), a warning signal sounds (ice warning).

Ik zie niets over snelheid en een eventueel waarschuwingssignaal.

Ownersmanual engels

Andere manuals voornamelijk duits voor verschillende uitvoeringen:

Link naar website

Is het niet iemand die achter je rijdt en toeterd omdat je niet hard genoeg gaat :thumbup: is soms ook heel irritant

Groeten

Ad

Geplaatst:

Een BC met snelheidsverklikker? Da's nieuw voor mij.

Kijk voor de zekerheid even naar de temperatuur die hij aangeeft; dat is het enige mij bekende piepsignaal van de BC.

Ik ben benieuwd naar de reacties....

Welkom op het forum overigens. Je weet dat we een speciaal voorstelforum hebben?

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.