Ga naar inhoud

wit kapje stadslicht


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Omdat sommige mensen niet kunnen inparkeren en ook geen briefjes achterlaten ben ik op zoek naar een wit kapje van het linkerknipperlicht in de voorbumper..De lakschade wordt een mooi winterprojectje..

groet frank

  • Reacties 5
  • Aangemaakt
  • Laatste reactie

Beste reacties in dit topic

Geplaatst:

Stadslicht bedoel je waarschijnlijk, misschien wilt een mod het even aanpassen. Bij de dealer ongeveer 20 euro trouwens, denk dat je daar het snelste zult slagen. :rolleyes:

nr. 63 14 8 400 409

Gast Z3-Widebody
Geplaatst:

Ik had een tijdje terug precies het zelfde!! stelletje ter*ng lij*rs..

Zo'n lampje is inderdaad 21,- maar het spuiten van me bumper was 300,-

Geplaatst:

eventueel hier bij BRMS als je het vanuit je luie stoel wil regelen.

PS kapjes worden niet los verkocht, betreft stadsverlichting die je in zn geheel uit de voorbumper haalt, zoals Sledge al bedoelde.

  • 2 weken later...
Geplaatst:

Dat was mij ook al meerdere keren opgevallen, niet alleen bij BMRS maar ook bij b.v. Auto Bartho Braat en nog anderen zijn de originele onderdelen vaak duurder dan bij de Dealer, b.v. de originele Z 3/4 sleutelhanger kost bij BMRS € 25,- en bij de dealer slechts € 21,- en zo is er nog wel veel meer :fiew:

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.