Ga naar inhoud

Cruise control (2)


Blackwwz3

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hallo allemaal,

Nu ad het toch over zijn cruisecontrol heb, heb ik vanuit bmw fans info maar ook ETK een vraag:

Ik heb een 1.8 en zit er al langere tijd over na te denken om er cruise control in te bouwen. (uiteraard alleen orgineel) Ik heb een kabel, dus weet dat het geen gemakkelijke klus zal worden.

Nu komt de vraag:

In de diverse onderdelen programma's zie ik de afbeelding van de cruise control, maar ook een zogenaamde retrofitting set, Weet iemand wat het verschil is?

Alvast bedankt

  • Reacties 2
  • Aangemaakt
  • Laatste reactie

Beste reacties in dit topic

Populaire dagen

Beste reacties in dit topic

Geplaatst:

http://yfrog.com/n0otkxnf90p

http://yfrog.com/msmtc5mjc4x3ap

Beste Sander,

Als ik de 2 plaatjes naast elkaar zet, dan mis ik bij de retrofit toch wel het een en ander, zoals bijv een stelmoter etc etc.

Dus volgens mij klopt de redenatie niet, ik dacht het ook altijd zoals je het leest is het, maar in dit geval trek ik het in twijfel, en zou ik graag willen weten of iemand me dit uit kan leggen

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.